Najlepsze piłkarki ręczne ma ZSZ 2 (wideo, zdjęcia)

Piłka ręczna 28 lutego 2018 1 Komentarz

Zawodniczki Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 zostały mistrzyniami Ostrołęki szkół średnich w piłce ręcznej! W dwudniowym turnieju zwyciężczynie mistrzostw wygrały 4 mecze, 1 zremisowały i 1 przegrały. Srebrny medal trafił do ZSZ 4, a brąz - do ZSZ 3.

Zawodniczki Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 zostały mistrzyniami Ostrołęki w piłce ręcznej szkół średnich! W dwudniowym turnieju zwyciężczynie mistrzostw wygrały 4 mecze, 1 zremisowały i 1 przegrały. Srebrny medal trafił do ZSZ 4, a brąz - do ZSZ 3.

Zwycięski zespół ZSZ 2 w drodze po złoto pokonał ZSZ 5:2, ZSZ 3 4:0, I LO 4:1 i III LO 4:0, jak również zremisował 4:4 z II LO i przegrał 2:3 z ZSZ 4. Wystarczyło to do zdobycia 9 punktów, co dało w efekcie pierwsze miejsce w mistrzostwach. Złote medale zdobyły: Ada Michalak, Karolina Drabińska, Monika Kujawa, Martyna Kiernozek, Zuzanna Makowska, Katarzyna Kulesik, Milena Kurpiewska, Wiktoria Stawnicza, Anna Augustyniak, Katarzyna Turek, Klaudia Pijanowska i Jowita Popielarczyk. Opiekunem drużyny był Marek Dembiński.

Srebrny medal zdobyły zawodniczki ZSZ 4 - 8 punktów, a trzecie miejsce i krążek brązowy z takim samym dorobkiem punktów należało do ZSZ 3. Poza podium znalazły się ekipy III LO, II LO, I LO i ZSZ 1.