A Klasa. Narew II lepsza od GKS Łyse

Piłka nożna 14 października 2023 1 Komentarz

Narew II Ostrołęka bez większych problemów wygrała z GKS Łyse w spotkaniu A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Niebiesko-czerwoni zwyciężyli wysoko.

Już w pierwszej połowie Narwianie zaaplikowali gospodarzom z Łysych trzy gole. Strzelanie w 14. minucie zaczął Dominik Borowiecki, w 20. minucie na 2:0 podwyższył Damian Klec, a Bartosz Bieńkowski w 32. minucie trafił na 3:0.

Po przerwie hat-tricka szybko skompletował Borowiecki, golami na 4 i 5 do zera. Szóstego gola dołożył Bieńkowski, ale wcześniej strzelecką passę Narwi przedzielił jeszcze Marek Kaliszewski z GKS Łyse (kiedyś Narew), wykorzystując rzut karny.

GKS Łyse - Narew II Ostrołęka 1:6 (0:3)

• 0:1 Borowiecki
  • 0:2 Klec
  • 0:3 Bieńkowski
  • 0:4 Borowiecki
  • 0:5 Borowiecki
  • 1:5 Kaliszewski (karny)
  • 1:6 Bieńkowski

Narew II Ostrołęka: Lenda (85. Stolarczyk) – Babicz, Abou Khamis, Szmigiel, Miłoszewski (65. Dębek) – Borkowski, Zaręba (46. Bąk), Siurnicki (80. Paździor) – Bieńkowski (60. Fabiański), Klec (70. Stenaj), Borowiecki (80. Bałas).