Narew II zwyciężyła w Baranowie. Mocny początek to podstawa

Piłka nożna 01 października 2023 1 Komentarz

Narew II Ostrołęka pojechała do Baranowa na mecz 7. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej i przywiozła ze sobą trzy punkty. Narwianie mocno otwierali obie części gry.

Już w piątej minucie Narew II wyszła na prowadzenie za sprawą Dominika Borowieckiego. Minimalne prowadzenie ostrołęczan utrzymało się do końca pierwszej połowy. Drugą połowę świetnie rozpoczął Kacper Bąk - bramką na 2:0. Wynik podwyższył jeszcze z rzutu karnego grający prezes klubu Bartosz Siurnicki.

Na osłodę, gospodarze trafili do siatki w 72. minucie - autorem bramki był Artur Sakowski, który pojawił się na boisku po przerwie.

Świt Baranowo - Narew II Ostrołęka 1:3 (0:1)

• 5' - 0:1 Borowiecki
  • 46' - 0:2 Bąk
  • 65' - 0:3 Siurnicki [karny]
  • 72' - 1:3 Sakowski

Świt Baranowo: Grabowski - Tabaka (67. Tadra), Dąbrowski (67. S. Ogonowski), Dziekoński, Gacioch, Michalak [55. Brodowski (70. Abramczyk)], R. Ogonowski, Gąska, Bieńkowski (44. Gładek), Kowalczuk (46. Sakowski), Dobrzyński.

Narew II Ostrołęka: Parzych – Babicz, Bandorowicz, Szmigiel, Miłoszewski (90. Bałas) – Godziebiewski, Borkowski (86. Fabiański), Siurnicki (70. Zaręba) – Klec, Borowiecki (77. Dębek), Bąk (86. Markowski).