Narew zaczęła od trzech punktów! Wygrana z Maszewem przy Witosa [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 09 marca 2024 9 Komentarzy

Narew Ostrołęka wygrała z Amatorem Maszewo w zaległym meczu V ligi mazowieckiej. Pogoda dopisała, kibice też, wynik się zgadza. To była naprawdę udana sobota z futbolem.

Spotkanie fantastycznie zaczęło się dla podopiecznych Marcina Gałązki, bo już w drugiej minucie ostrołęczanie wyszli na prowadzenie. Artur Bajor został strzelcem pierwszej wiosennej bramki dla Narwi. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy.

Ale po przerwie szybko się zmienił. Cztery minuty po wznowieniu gry sędzia wskazał na 11. metr, a zawodnik gości wykorzystał rzut karny. Po chwili goście mieli kolejną znakomitą sytuację i mogli prowadzić - ale piłka nie wylądowała w siatce. Co nie udało się im, udało się Narwi. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się Bruno Vilela.

Później obie drużyny miały swoje szanse na strzelenie gola (m.in. poprzeczka), ale wynik 2:1 był również po ostatnim gwizdku sędziego, a to oznacza, że Narew zgarnia trzy punkty. Udana inauguracja wiosny i oby tak dalej!

Narew Ostrołęka - Amator Maszewo 2:1 (1:0)

⚽ dla Narwi: Bajor, Vilela

Narew: Modzelewski - Ziemak, Bandorowicz, Dobrowolski, Bajor, Wesley, Ciężar, Vilela, Świderski, Olesiński, Gałązka. Zagrali również: Krawczyk, Klec.