Oto piłka nożna właśnie! Narew II prowadziła 3:0, wygrał Różan

Piłka nożna 20 sierpnia 2023 30 Komentarzy

Pełen zwrotów akcji mecz obejrzeli kibice w Ostrołęce, którzy przybyli na spotkanie A Klasy pomiędzy Narwią II Ostrołęka a FC 2012 Różan. Choć Narew prowadziła już 3:0, to... wygrali goście. Jak do tego doszło?

Narwianie rozpoczęli mecz z animuszem i już w 9. minucie prowadzili po golu Dominika Borowieckiego. Po 17 minutach było już 2:0, tym razem na listę strzelców wpisał się prezes Bartosz Siurnicki. Narew przeważała i w doliczonym czasie gry pierwszej połowy strzeliła trzeciego gola - Ciecierski podwyższył na 3:0.

Wydawało się, że przy takim wyniku do przerwy, zwycięzcę już znamy. Nic bardziej mylnego. Proszę państwa, oto piłka nożna właśnie!

W 50. minucie bramkę dla Różana strzela Piotr Kamionowski, a dwie minuty później kontaktowego gola zdobywa Paweł Dzbeński. Różan idzie za ciosem: po kwadransie wykonuje rzut karny, który na bramkę zamienia Kamionowski. Pod koniec meczu Kamionowski trafia jeszcze raz - tym razem głową i pieczętuje wygraną Różana 4:3.

Piłkarze Narwi II pewnie zastanawiać się będą, jak mogło do tego dojść. Kibice nie mogli narzekać na widowisko, choć ci z niebiesko-czerwonym sercem woleliby jednak happy end.

Narew II Ostrołęka - FC 2012 Różan 3:4 (3:0)

• 3:4 Kamionowski

Narew II Ostrołęka: Lenda – Olszewski, Szmigiel, Abou Khamis, Miłoszewski – Banach, Borkowski (70. Godziebiewski), Siurnicki (60. Stenaj) – Bąk (58. Klec), Borowiecki (80. Krawczyk), Ciecierski (81. Grodzki)

Różan: Mosakowski - Orhimenko, Wargulewski, Kaczyński, Tarasiewicz (46. Buchalski), Rupacz, Barzał, Augustyniak, Kamionowski, Bałas, Dzbeński (90. Biernacki).

Szymon

Brawo Różan! Wy coś tam szczekacie ze Ostrołęka ograła Ostrołękę. I co z tego ze Rozan mial pol skladu z O-ki? W innych klubach okolicznych też pół składu jest z Ostrołęki. Chcą ludzie grać w jakimś klubie to niech sobie grają

Obserwator

Trzeba było grać a nie teraz płacz.  I tak sędzia Wam pomagał . Ale Różan pokazał charakter i co to znaczy drużyna .

00:12, 21 sierpnia 2023

Rożan piłkarsko o wiele gorsi. Z gry może jedną akcje mieli zakończoną strzałem. Szukali tylko fauli i rzutów wolnych co dobrze wykorzystali. Dobra lekcja dla młodzieży z Ostrołęki, ale nie maja czego się wstydzić, bo piłkarsko zakryli kapeluszem Różan.

ocena: 38%         zgłoś
...
07:39, 21 sierpnia 2023

Fajans.

Psy szczekają karawana jedzie dalej. Brawo Rozan.

...
08:37, 21 sierpnia 2023

Do kibic

Wygrywa ten kto strzela więcej goli a nie ten kto pięknie gra.

...
09:12, 21 sierpnia 2023

Obserwator

Różan - 2700 mieszkańców, Ostrołęka - 47000. Różan - Uczniowski Klub Sportowy z tradycją sięgającą 2012 r. bez wcześniejszych sukcesów. Ostrołęka - Narew z zapleczem i długoletnią historią. Co byście nie napisali, to Różan rozwalił system tą wygraną, nawet jeśli w składzie grają piłkarze z Ostrołęki.

...
09:17, 21 sierpnia 2023

Do Kibic

Oj nie gorsi piłkarsko. W pierwszej połowie 30 minut przeważała narew, 15 Różan, ale w drugiej połowie Różan ich zdominowal i zagrał na prawdę dobrze. Jeśli będą grać tak jak w 2 połowie to mogą walczyć o awans

Do kibic

Przypomnę że nie grała główna Narew tylko Narew II roczniki 05,06,07 .
Do do obserwator 9:21 kto grał z jedynki bo nie wiem ? Jedyny który zagrał to obcokrajowiec na środku obrony który jeszcze w jedynce nie zagrał. Pozostali młodzi (3-4 zawodników to młodzi zawodnicy którzy może i są w szerokiej kadrze jedynki ale w niej nie zadebiutowali). Jedynka nie ma takiej szerokiej kadry by kogoś zsyłać z poza wyjątkiem młodych zawodników.

ocena: 50%         zgłoś
...
11:26, 21 sierpnia 2023

Nie mówię że zagrali podstawowi zawodnicy z jedynki ale zagrali zawodnicy którzy w jedynce często wchodzą z ławki a nawet nieraz grają w 1 składzie

...
11:46, 21 sierpnia 2023

W Narwi średnia wieku 18 lat, praktycznie sama młodzież i nie ma co mówić, ale byli lepsi piłkarsko. Zobaczymy jak zaczną się kartki, kontuzje w Różanie i czy będzie komu grać, bo ławka krótka. A o miejscu w tabeli można pogadac na koniec sezonu.

...
11:56, 21 sierpnia 2023

Do Obserwator

A grają w ogóle jacyś z Różana?

...
12:10, 21 sierpnia 2023

Ze 3-4 osoby były w tym składzie z Różana plus ławka z Różana oprócz Buchalskieto

Gleba

Całe życie to samo pi e r dole nie a gra tam ktoś z Różana? A w tamtym sezonie ilu w Narwi grało z Ostrołęki? A ilu w Legii jest wychowanków Legii a ile w Realu? Kiedy w końcu czu by jedne zrozumiecie, że zawodnicy krążą między klubami..

...
15:35, 21 sierpnia 2023

Do Gleby

Normalne, ale nie w A-klasie, żeby 90% składu byli przyjezdni i jeszcze im płacić.

...
16:31, 21 sierpnia 2023

Do kibic 11:26

Olśnij mnie jeszcze raz kto zagrał taki z jedynki kto wchodzi z ławki bądź wychodzi w pierwszym składzie ? Grali w tym meczu juniorzy Szmigiel,Ciecierski,Borowiecki którzy od tego sezonu siedzą na ławce w jedynce ale żaden z nich nie zagrał ani minuty tam  i dla ciebie to są zawodnicy z jedynki ?
P.S na siłę nie szukaj nie wiadomo czego że niby wygraliście zawodnikami z jedynki bo takowi nie zagrali

...
19:47, 22 sierpnia 2023

as

Różan - patola oldboje z Ostrołęki grają, to dla kogo jest ten klub?

...
20:43, 22 sierpnia 2023

Do as

Jeżeli Oldboje z Ostrołęki ogrywają w taki sposób ostrołęcką perspektywiczną młodzież to to jest dopiero Patoła, a klub jest dla zawodników a internet napewno nie dla Ciebie Trolu