Narew nie wykorzystała szansy na pokonanie Huraganu. Tylko remis!

Piłka nożna 21 października 2023 11 Komentarzy

Do przerwy 2:0, na koniec... tylko remis - kibice, którzy przyszli na stadion przy ul. Witosa w Ostrołęce, opuszczali go z niedosytem. Piłkarze Narwi Ostrołęka powinni zainkasować trzy punkty, zadowolić muszą się jednym.

W ósmej minucie meczu Narew wyszła na prowadzenie po golu Przemysława Olesińskiego. Narew nie zwalniała tempa, przed szansami na kolejne gole stanęli m.in. Artur Bajor i Bruno Vilela. Dobrze prezentował się golkiper przyjezdnych, który śmiało może być nazywany bohaterem swojej drużyny w tym meczu.

zdjecie

Tuż przed przerwą Narew prowadziła 2:0. Rzut karny po faulu na Gałązce wykorzystał Bruno Vilela.

zdjecie

Ale Narew nawet takiej przewagi nie utrzymała. W 52. minucie goście zdobyli kontaktową bramkę, a w 75. minucie doprowadzili do wyrównania po golu z rzutu karnego.

zdjecie

Końcówka meczu należała do Narwi, lecz zabrakło efektu w postaci gola - świetnie spisywał się golkiper Huraganu, broniąc wiele celnych strzałów - to był jego dzień, natomiast gospodarze mogą pluć sobie w brodę, że nie dowieźli znakomitego wyniku, jaki mieli do przerwy.

zdjecie

Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin 2:2 (2:0)

• 1:0 Olesiński
  • 2:0 Vilela
  • 2:1 (Huragan)
  • 2:2 (Huragan)

Narew: Stepnowski - Sokołowski, Kamionowski, Bajor, Olszewski, Ciężar, Ciecierski, Vilela, Gałązka, Olesiński, Domian. Zagrali również: Krawczyk, Banach.

...
20:01, 21 października 2023

K

Może ktoś z fachowców napiszę parę zadań co myśli o tym remisie a przede wszystkim o kopaninie .

...
20:05, 21 października 2023

Do wyżej

Jeżeli za tydzień przegramy z przasnyszem trener powinien sam odejść a nie czekać do końca rundy.

...
20:29, 21 października 2023

Do osoby o nazwie "Do wy

Może to nie wina trenera tylko zawodników? Ten kto chodzi na treningi, wie jak wygląda forma treningowa. Uważam, że piłkarze na boisku nie grają z głową, a trener nie jest powodem aktualnych wyników. Spójrzmy na dzisiejszą ławkę rezerwowych. Tak naprawdę nie było kim dziś zagrać. Białobrzeski pauzuje za kartki, Iżowskiego nie ma, więc czego się spodziewać po wynikach. Głowa do góry i walczymy dalej!

Do wyżej

A co białobrzeski miałby to pociągnąć? Chwała jemu ale w Przasnyszu w środku grają kraska i słowik i jakoś Jasia słabo widzę. A co do trenera to widział co bierze i w jakim stanie. A ogólnie nie ma gry zespołowej tylko to co się uda i może jakiś karny

...
10:19, 22 października 2023

Do obserwatorów

Jak to wyglądało pod kątem samej gry? Bo nie widziałem meczu a sam wynik, który nie jest najlepszy. I tak wszyscy piszą, że pkt uciekają pkt uciekają. Sami widzicie jakie wyniki notuje zespół z Przasnysza. Leję każdego równo w ten lidze, a Troszyn w Pucharze wyjaśnił ich 6, więc czy z taką gra, takim pomysłem na grę Narwi, z taką kadra Narwi jest potrzebny awans? Po to, żeby znowu z hukiem spaść? Czy w lato będą przyjeżdżać autobusy zagranicznych ludzi, którzy będą testowani?

...
10:33, 22 października 2023

Do wyżej

Masz zupełną rację. Moim zdaniem wszystko psuje się od góry. Po co puszcza się zawodników do Troszyna którzy grzeją ławę a w Przasnyszu gra kilku naszych i następne pytanie do zarządu czy nie można było ich ściągnąć do Narwi? Za tydzień przyjedzie naprawdę silna drużyna i boję się że ci nasi w drużynie gości będą trawę gryść a wiemy jaki jest kraska i jastrząb

...
11:05, 22 października 2023

090

środek tabeli   na szóstym poziomie  rozgrywkowym ,to jest miejsce  NARWi czy nie szkoda  pieniędzy na taką  drużynę?

...
11:52, 22 października 2023

Do osoby o nazwie godz 20

Proszę mi tu nie wybielać trenera. Fakt ostatnie kolejki skład jest gorszy ale na początku sezonu był w miarę dobry i też graliśmy padakę a zwycięstwa były bo graliśmy ze słabostkami typu Drukarz ,Unia itp. Trener to niewypał i dobrze by było go zmienić a nowy budował by drużynę już na kolejny sezon by wrócić do 4 ligi.

...
12:01, 22 października 2023

Do wyżej godz 10:33
Powód wydaję się być jasny kasa. Nikt za grosze nie chce grać. Też przyznam rację Ci że tu jest problem na górze chyba. O ile nowy prezes się stara to nie ma tu atmosfery i klimatu na dobrą piłkę. Umowa podpisana na nowy stadion dwa lata temu i co, brak kibiców prowadzących doping. Kiełbaski z grilla nie pomogą atmosferze.

ocena: 50%         zgłoś
...
22:27, 22 października 2023

Do wyżej

Stadiony buduje miasto..... kiełbaski od prezesa .....a co najgorsze prezes z PiS a wiemy kto wybory wygrał 😂