Świetny mecz Sokołowskiego. Narew z trzema punktami w Ciechanowie

Piłka nożna 14 października 2023 5 Komentarzy

Narew Ostrołęka wygrała z MKS Ciechanów 3:0 w meczu 10. kolejki V ligi mazowieckiej gr. 1. Ostrołęczanie odnieśli pewne zwycięstwo nad ostatnią ekipą w tabeli, dopisując do dorobku kolejne trzy "oczka".

Narew, zdecydowany faworyt tego starcia, objęła prowadzenie w 26. minucie meczu. Patryk Sokołowski zdecydował się na strzał z dystansu, czym kompletnie zaskoczył bramkarza gospodarzy. Mimo interwencji Olszewskiego, piłka wtoczyła się do siatki.

W 64. minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, precyzyjny strzał Sokołowskiego z 16. metra i mieliśmy podwyższone prowadzenie ekipy trenera Gałązki. W 88. minucie Narew prowadziła już 3:0. Tym razem Sokołowski wystąpił w roli asystenta, dokładnie dorzucił z prawego skrzydła, a akcję golem zamknął Kacper Domian.

MKS Ciechanów - Narew Ostrołęka 0:3 (0:1)

• 0:1 - Sokołowski
  • 0:2 - Sokołowski
  • 0:3 - Domian

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Sokołowski, Kamionowski (87. Bandorowicz), Bajor, Olszewski – Ciężar, Białobrzeski, Vilela – Gałązka (87. Pierzchała), Olesiński (82. Banach), Ciecierski (68. Domian).