Lider V ligi pokonany! Narew Ostrołęka lepsza od MKS Przasnysz [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 28 października 2023 13 Komentarzy

Narew Ostrołęka w meczu 12. kolejki V ligi zaprezentowała się bardzo dobrze i pokonała lidera z Przasnysza 4:2. MKS przegrał pierwszy raz w tym sezonie, a Narwianie pokazali, że potrafią wznieść się na wyżyny umiejętności.

Mecz zaczął się znakomicie dla Narwi, bo już w piątej minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Olesiński. Radość nie trwała jednak długo, bo w 17. minucie wyrównał były gracz Narwi Kamil Jastrzębski, a 7 minut później gości na prowadzenie wyprowadził Maciej Smoliński po pięknym trafienu. Do przerwy utrzymał się wynik 1:2.

Druga połowa zaczęła się pechowo dla gości - Tomasz Kamiński dostał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić plac gry. Grający w przewadze Narwianie atakowali, ale brakowało skuteczności... do czasu! W 61. minucie kapitalnym lobem na 2:2 popisał się Damian Gałązka - szacunek za zauważenie wysuniętego golkipera gości.

Później w 72. minucie z karnego trafił Olesiński, a kolejną bramkę niedługo po tym strzelił Borys Ciężar. Stało się jasne, że punkty zostają w Ostrołęce, a lider został po raz pierwszy w tym sezonie pokonany!

Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 4:2 (1:2)

• 1:0 Olesiński
  • 1:1 Jastrzębski
  • 1:2 Smoliński
  • 2:2 Gałązka
  • 3:2 Olesiński (k)
  • 4:2 Ciężar

Narew Ostrołęka: Shavketov - Sokołowski, Bajor, Kamionowski, Olszewski – Ciężar, Białobrzeski, Vilela – Gałązka, Ciecierski, Olesiński. Zagrali również: Domian, Khaled, Borowiecki, Szmigiel.