Emocje wzięły górę, Kazek nie przyniósł szczęścia. Narew przegrała z Polonią [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 23 września 2023 6 Komentarzy

Narew Ostrołęka doznała pierwszej porażki w sezonie 2023/24. Niebiesko-czerwoni przegrali u siebie z Polonią II Warszawa 2:3.

Narwianie zaczęli mecz znakomicie, bowiem w 14. minucie po ładnej akcji Ciecierski dograł do Olesińskiego, a ten trafił na 1:0. Polonia II wyrównała w 36. minucie meczu, na listę strzelców wpisał się Junior Radziński. Do przerwy remis, a drugą połowę Narew zaczęła tak samo dobrze, jak pierwszą.

Tym razem 54. minuta, rzut karny dla niebiesko-czerwonych, a jego egzekutorem Damian Gałązka. Polonia jednak nie tylko zdołała wyrównać w 65. minucie, ale na kilka minut przed końcem spotkania zdobyła gola na 3:2.

Pod koniec meczu na murawie doszło do niesportowych scen - przepychanki zawodników skończyły się dwiema czerwonymi kartkami, po jednej dla każdej z ekip, na murawie zakotłowało się - wkroczyli też członkowie sztabów - a w pewnym momencie w okolicy linii pojawił się... gość specjalny meczu, czyli maskotka Legii Warszawa, miś Kazek. Na szczęście, miś w porę powstrzymał emocje. Fakt faktem, nie tak ten mecz miał się zakończyć.

Narew Ostrołęka - Polonia II Warszawa 2:3 (1:1)

• 1:0 Olesiński
  • 1:1 Radziński
  • 2:1 Gałązka [karny]
  • 2:2 (Polonia)
  • 2:3 (Polonia)

Narew: Stepnowski - Ziemak, Kamionowski, Bajor, Sokołowski, Ciężar, Białobrzeski, Vilela, Gałązka, Olesiński, Ciecierski.