Narew pokonała trzecioligową Wissę Szczuczyn po pełnym emocji sparingu [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 24 lipca 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała trzecioligową Wissę Szczuczyn 2:1 w drugim sparingu w ramach przygotowań do rozgrywek IV ligi mazowieckiej w sezonie 2013/14. Obie ekipy zagrały bardzo walecznie, dzięki czemu zgromadzeni kibice mogli obejrzeć ciekawe widowisko.

W pierwszej połowie najciekawszym wydarzeniem na boisku była przepychanka, którą piłkarze obu drużyn odbyli po kwadransie meczu. W ruch poszły ręce, niektórym puściły nerwy i sędzia musiał na kilka chwil usunąć z boiska trzech zawodników, tak by emocje trochę opadły. Ta sytuacja pokazała tylko z jaką ambicją przystąpiły do meczu obie ekipy, które nie odstawiały nóg i - jak na sparing - oglądaliśmy bardzo ostre spotkanie. Bramki jednak nie padły, choć Narew miała okazje do ich strzelenia, lecz bramkarz gości spisywał się bardzo dobrze.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, niewiele ponad kwadrans po rozpoczęciu drugiej części gry w nieprawdopodobnym zamieszaniu pod bramką Wissy najlepiej zachował się Karol Pietrasiak, który pewnym strzałem nie dał szans golkiperowi gości. Około siedem minut przed zakończeniem spotkania drużyna Wissy wyrównała, kiedy to precyzyjny strzał zawodnika gości znalazł drogę do bramki strzeżonej przez Kamila Rymka. To nie był jednak ostatni gol w tym meczu, gdyż w 90. minucie spotkania w znakomitej sytuacji znalazł się Piotr Kubat, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Narew pokonała Wissę 2:1 a kibice ostrołęckiego klubu mogą być optymistami, patrząc na taką grę swojej drużyny.

Narew Ostrołęka - Wissa Szczuczyn 2:1 (0:0)