Narew wygrywa i jest wiceliderem!

Piłka nożna 24 kwietnia 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Błękitnych Raciąż 2:0 w wyjazdowym spotkaniu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Podopieczni Marcina Romana dzięki tej wygranej awansowali już na drugie miejsce w tabeli.

Narwianie pierwszą bramkę strzelili tuż przed przerwą. Składną akcję wykończył Michał Lelujka i na przerwę ostrołęczanie schodzili z korzystnym wynikiem. W drugiej połowie gospodarze atakowali, starając się doprowadzić do wyrównania - bramkę na dwie minuty przed końcem strzelił jednak Mateusz Pełtak i ustalił wynik spotkania na 2:0 dla niebiesko-czerwonych.

Narew Ostrołęka awansowała na drugie miejsce w tabeli. Piłkarze z Ostrołęki mają na swoim koncie 34 punkty i do lidera - Huraganu Wołomin - tracą pięć "oczek".

Kolejny mecz Narwi już w najbliższą sobotę - ostrołęccy gracze pojadą do Sochaczewa, gdzie zmierzą się z tamtejszą Bzurą, zajmującą przedostatnie miejsce w tabeli.

Błękitni Raciąż - Narew Ostrołęka 0:2 (0:1)