Niedosyt po meczu Volleya z Camperem. Dwa świetne sety ostrołęczan, a później...

Siatkówka 09 grudnia 2023 4 Komentarze

Po dwóch setach ostrołęccy kibice przecierali oczy ze zdumienia, patrząc na znakomitą grę zawodników SPS Volley Ostrołęka. Ale finał tego meczu dla miejscowych fanów nie był już tak optymistyczny. Camper Wyszków wygrał w Ostrołęce 3:2.

Gospodarze rozpoczęli mecz z pełną determinacją. Podopieczni Arkadiusza Piasty wykorzystywali każdy błąd przyjezdnych. Camper miał wyraźne problemy z rozgrywaniem akcji i można było się zastanawiać, czy to na pewno ta ekipa, która jest wyżej w tabeli od ostrołęczan. 25:13, 25:14 i w szybkim tempie Volley był już o krok od wygranej za trzy punkty.

Ale siatkówka bywa nieprzewidywalna i znów zobaczyliśmy to na własne oczy. Tym razem Camper, gdy miał porażkę na horyzoncie, obudził się i od trzeciego seta to goście prezentowali się lepiej. Kontakt przyjezdni złapali po wygraniu seta do 18, w czwartej partii losy meczu ważyły się, ale ostatecznie goście wygrali 25:23, a w tie-breaku to Camper zwyciężył 15:11.

Tym samym dwa punkty powędrowały do Wyszkowa, jeden został w Ostrołęce. Dobre i to, ale biorąc pod uwagę dwa pierwsze sety, można mieć niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka - Camper Wyszków 2:3 (25:13, 25:14, 18:25, 23:25, 11:15)