Niesamowite baraże! Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka z awansem do 1/16 finału Mistrzostw Polski [WIDEO]

Piłka ręczna 11 marca 2024 1 Komentarz

Niesamowite emocje towarzyszyły zmaganiom juniorów młodszych w turnieju barażowym o awans do 1/16 Mistrzostw Polski. Promocję na szczebel centralny wywalczyła ekipa Trójki Ostrołęka.

Juniorzy młodsi Trójki grali w turnieju w Zwoleniu. Napięcie rosło z każdą minutą rozgrywanych spotkań. W pierwszym starciu Orlęta Zwoleń pokonali AZS AWF Warszawa 29:28, a w drugim półfinale Trójka Ostrołęka wygrała z Orlen Wisłą Płock 22:21! W meczu finałowym ostrołęczanie wygrali z gospodarzami 22:20 i to właśnie podopieczni Radosława Blocha i Radosława Żebrowskiego jadą na 1/16 finału Mistrzostw Polski.

Mecz finałowy miał ogromną dramaturgię. Gospodarze do przerwy prowadzili 10:7, a jeszcze w 43. minucie było 18:15 dla Orląt. Trójka doprowadziła jednak do remisu 18:18, a finalnie wygrała 22:20! Ale emocje...

Transmisję z wydarzenia przeprowadził RCS Livestream. Przeżyjmy to jeszcze raz...