Nowy rok, nowy Volley! Ostrołęccy siatkarze pewnie wygrali [WIDEO]

Siatkówka 07 stycznia 2024 1 Komentarz

Znakomity początek nowego roku zanotowali siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Arkadiusza Piasty wygrali u siebie z Trójką Międzyrzec Podlaski bez straty seta.

Ostrołęczanie grali z niewiele wyżej notowanym rywalem, ale na boisku różnicę było widać - tyle, że na korzyść Volleya. Gospodarze grali bardzo dobrze i kolejne sety rozstrzygali na swoją korzyść - 25:20, 25:17, 25:20 i w całym meczu 3:0 dla Volleya.

SPS-owi dało to awans na 10. miejsce w tabeli. TABELĘ SPRAWDZISZ TUTAJ.

SPS Volley Ostrołęka - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:0 (25:20, 25:17, 25:20)

Zobaczcie nagranie z ostatniego punktu dla SPS Volley Ostrołęka w meczu z Trójką.