Olimp na fali zwycięstw. Efekt - utrzymanie w I lidze! (wideo)

Siatkówka 19 stycznia 2020 0 Komentarzy

Kadeci UKS Olimp Ostrołęka doskonale wykonali zadanie i odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo. Dzięki dwóm wygranym z KPS Siedlce utrzymali się w I lidze mazowieckiej, a teraz czas na kolejne wyzwania w fazie play-off.

W pierwszym meczu Olimp wygrał na wyjeździe z Siedlcami 3:2, ale w rewanżu również nie brakowało emocji. Pierwszego seta wygrali goście, a w drugim - pełnym emocji - "na przewagi" lepsi byli miejscowi zawodnicy. Podopieczni trenera Norberta Majkowskiego nabrali wiatru w żagle i w kolejnych dwóch setach nie pozostawili złudzeń rywalom, wygrywając cały mecz 3:1. Przed UKS Olimp chwila odpoczynku i dalsza gra o Mistrzostwo Mazowsza.

KPS Siedlce - UKS Olimp Ostrołęka 2:3 (22:25, 25:23, 18:25, 25:21, 9:15)
UKS Olimp Ostrołęka -KPS Siedlce 3:1 (18:25, 26:24, 25:15, 25:21)

Zespół kadetów UKS Olimp tworzą: Alek Szewczyk - kapitan, Filip Kułas, Jakub Dmochowski, Adrian Dobkowski, Kacper Brzostek, Bartosz Pawełek, Szymon Majkowski, Filip Dudziec, Krystian Białobrzewski, Patryk Laszkowski, Maciej Kułas, Jan Kołakowski, Paweł Dąbkowski. Trenerem jest Norbert Majkowski.