Olimp wicemistrzem II ligi. "Sezon udany". Nadszedł też czas pożegnań

Siatkówka 16 stycznia 2024 0 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka walczyli o awans do mazowieckiej elity kadetów. Nie udało się, zespoły z Warszawy były mocniejsze. Ale i tak trenerzy są zadowoleni z tego, co udało się osiągnąć w tym sezonie.

Olimp Ostrołęka wicemistrzem II ligi Mazowsza

Ostrołęccy siatkarze 6 i 7 stycznia zmierzyli się z Iskrą Warszawa. Niestety, w obu spotkaniach lepsza była Iskra, wygrywając spotkania bez straty seta.

• Olimp Ostrołęka - Iskra Warszawa 0:3  (24:26, 13:25, 21:25);
  • Iskra Warszawa - Olimp Ostrołęka 3:0 (25:18, 25:16, 25:18);

Kolejnym rywalem podopiecznych Norberta Majkowskiego był zespół MOS Wola Tramwaje Warszawskie II. W meczu domowym skończyło się porażką 1:3, w Warszawie gospodarze wygrali już bez straty seta.

• Olimp Ostrołęka - MOS Wola Tramwaje Warszawskie II 1:3 (18:25, 27:25, 20:25, 18:25);
  • MOS Wola Tramwaje Warszawskie II  - Olimp Ostrołęka 3:0 (25:9, 25:16, 25:19);

Koniec końców, Olimp został wicemistrzem II ligi Mazowsza. - Sezon należy uznać za udany. Wicemistrzostwo II ligi, bilans sezonu: 11 zwycięstw i 7 porażek to satysfakcjonujące rezultaty - podsumował klub.

W sezonie 2023/24 zespół Olimpu reprezentowali: Szymon Brzozowski, Adam Dudek, Krzysztof Krajewski, Marcel Pawlak, Maciej Wargacki, Mikołaj Kania, Maciej Frydryk, Aleks Białobrzewski, Igor Rawa, Jakub Jędrzejczyk, Piotr Mielnicki, Kacper Wiszowaty, Mateusz Lendzioszek, Artur Rostkowski, Bartosz Rakowski, Jakub Karnicki. Trener: Norbert Majkowski.

Czas pożegnań

- Mecz w Warszawie był ostatnim oficjalnym spotkaniem rocznika 2007 w barwach Olimpu Ostrołęka. Zawodnicy z tego rocznika przez wiele sezonów reprezentowali nasz klub na wielu arenach sportowych, od minisiatkówki aż do kadetów - poinformował ostrołęcki klub, żegnając następujących zawodników: