Orz Goworowo walczył do końca i wyszarpał remis

Piłka nożna 24 września 2023 0 Komentarzy

Jak się gra do końca, to widać tego efekty. Orz Goworowo powalczył ambitnie i zdobył punkt w meczu z Pełtą Karniewo w B Klasie ostrołęckiej. Piąta minuta doliczonego czasu gry okazała się kluczowa dla końcowego rozstrzygnięcia tego spotkania.

Wynik meczu w Goworowie już w 4. minucie otworzył Bartosz Zmierczak. Goworowscy piłkarze nie nacieszyli się jednak długo z prowadzenia, bo po pięciu minutach Sebastian Płocharski trafił na 1:1. W 23. minucie goście znów się cieszyli - tym razem Piotr Ochtabiński trafił do siatki i był to gol dający gościom prowadzenie.

Minęła 90. minuta, rozpoczął się doliczony czas gry, a wynik się nie zmieniał. Ale Orz walczy do końca i udowodnił to w tym meczu - Piotr Grabiński w piątej minucie doliczonego czasu gry wyrównał, a mecz skończył się podziałem punktów.

Walka godna podziwu i trzeci mecz z rzędu bez porażki stał się faktem. Orz w tabeli B Klasy jest trzeci, mając tyle samo punktów co drugie Mazowsze Jednorożec (13), lideruje Iskra Krasne z dwoma punktami przewagi (15).

Orz Goworowo - Pełta Karniewo 2:2 (1:2)

• 4' - 1:0 Zmierczak
  • 9' - 1:1 Płocharski
  • 23' - 1:2 Ochtabiński
  • 90+5' - 2:2 Grabiński