Orz Goworowo zaczął sezon od wygranej

Piłka nożna 20 sierpnia 2023 2 Komentarze

Orz Goworowo pewnie wygrał z WKS Mystkówiec Stary 7:2 na inaugrację sezonu 2023/24 w B Klasie ostrołęckiej. Jedyny przedstawiciel powiatu ostrołęckiego w stawce zaczyna od trzech punktów.

Początek meczu był wymarzony dla Orza, bowiem już niedługo po wznowieniu gry wynik otworzył Dominik Sujkowski. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 w 17. minucie i Orz miał już pewne prowadzenie.

Mystkówiec złapał kontakt, ale jeszcze przed gwizdkiem arbitra na przerwę na 3:1 podwyższył Przemysław Kruk.

Druga połowa zaczęła się od ponownego złapania kontaktu przez WKS, lecz później był już tylko koncert Orza: Zmierczak razy dwa, do tego Godlewski i raz Minota. A po meczu taka radość...