Orzeł Kolno z Pucharem Milewskiego (zdjęcia)

Piłka nożna 19 grudnia 2017 0 Komentarzy

Orzeł Kolno zwyciężył w turnieju o Puchar Radnego Grzegorza Milewskiego organizowanym przez klub Korona Ostrołęka. W zmaganiach piłkarzy z rocznika 2008 i młodsi udział wzięło 10 zespołów, w tym 4 z Ostrołęki.

W meczu finałowym Orzeł Kolno w regulaminowym czasie gry zremisował 1:1 z Talentem Białystok, ale okazał się lepszy od rywala w rzutach karnych. Trzecie miejsce zajęła Korona Ostrołęka, która w małym finale okazała się lepsza od MŁKS Łomża. Szóste miejsce zajęła Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej, siódme były dziewczęta z Jantaru Ostrołęka, a na miejscu dziewiątym zawody ukończyła Korona II Ostrołęka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Kiełczewski z MŁKS Łomża, najlepszym strzelcem - Jacob Levy z Talentu Białystok, najlepszym bramkarzem Sebastian Banach z Orła Kolno, a najlepszym zawodnikiem z Ostrołęki - Jakub Chomentowski z Korony Ostrołęka. Wyróżniono również najlepszego obrońcę - Jakuba Gralę z Korony oraz najmłodszego gracza turnieju - Sebastiana Studzińskiego z Makowianki Maków Mazowiecki.