Paulina Niedźwiecka na czwartym miejscu w Polsce!

Siatkówka 23 lipca 2013 Komentarzy

W Strzelinie koło Wrocławia zakończyły się Finały Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej. Tuż poza podium znalazła się ostrołęcko-radomska para Paulina Niedźwiecka-Anna Pawłowska. Czwarte miejsce jest dużym sukcesem dla zawodniczek, które na codzień ze sobą nie trenują i grają w innych klubach.

Eliminacje były dla Pauliny Niedźwieckiej i jej koleżanki z Radomia bardzo udane. Dwa zwycięstwa w trzech spotkaniach pozwoliły na kwalifikację do baraży o najlepszą "czwórkę". Cel został zrealizowany i wychowanka Nike wraz z Anną Pawłowską mogła przystąpić do walki o medale krajowego czempionatu. Niestety, dziewczęta zajęły miejsce najmniej lubiane przez półfinalistów, czyli czwarte.

Medal był jednak bardzo blisko, gdyż Niedźwiecka-Pawłowska wygrały pierwszego seta meczu o trzecie miejsce a w drugim prowadziły już 18:13! Niestety, rywalki dogoniły wynik, wygrały seta i uskrzydlone tą niespodziewaną wygraną poszły za ciosem, zwyciężając tie-breaka.

Mistrzyniami Polski została para Agata Lamek-Aleksandra Wąsowska z UKS Libero Starogard Gdański.