Pech Kurpika, szczęście ULKS. Za nami 3. kolejka okręgówki

Piłka nożna 28 sierpnia 2023 0 Komentarzy

Za nami trzecia kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Wyjazdowe porażki zaliczyły ekipy Rzekunianki Rzekuń i Kurpika Kadzidło. Kadzidlanie mieli wielkiego pecha, tracąc bramkę w końcówce. Szczęście uśmiechnęło się za to do ULKS Ołdaki: i są trzy punkty.

W meczu 3. kolejki porażkę zanotowała Rzekunianka Rzekuń. Drużyna z Rzekunia grała na wyjeździe z GKS Strzegowo i przegrała 0:1 - jedynego gola dla gospodarzy zdobył w 17. minucie Michał Pocieżnicki.

GKS Strzegowo - Rzekunianka Rzekuń 1:0 (1:0)

• 1:0 Pocieżnicki

Bez przełamania także Kurpik Kadzidło. Zaczęło się doskonale: w 4. minucie wyjazdowego meczu z Ostrovią Ostrów Mazowiecka Błażej Nicewicz wyprowadził Kurpik na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą wyrównał Jakub Kusik. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, ale wtedy... Kusik dał zwycięstwo Ostrovii w doliczonym czasie gry. Nic dziwnego, że gospodarze tak się cieszyli... Szkoda Kurpika, bo była szansa na pierwszy punkt w sezonie.

Ostrovia Ostrów Maz. - Kurpik Kadzidło 2:1 (1:1)

• 0:1 Nicewicz
  • 1:1 Kusik
  • 2:1 Kusik

Zapunktowała w końcu ekipa ULKS Ołdaki. Najwięcej emocji było dopiero w drugiej połowie. Najpierw gola dla gości zdobył Konrad Różycki, ale ULKS szybko odpowiedział bramką Szymona Brzostka. Miejscowi pokazali, że gra się do końca i wygrali 2:1 po tym, jak Daniel Siemborski trafił w samej końcówce. Są trzy punkty beniaminka!

ULKS Ołdaki - Korona Szydłowo 2:1 (0:0)

• 0:1 Różycki
  • 1:1 Brzostek
  • 2:1 Siemborski