Pewne zwycięstwo Trójki Ostrołęka. 79 bramek przy Blachnickiego [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 02 kwietnia 2022 3 Komentarze

Aż 79 bramek w hali przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce zobaczyli kibice podczas meczu II ligi piłki ręcznej pomiędzy Trójką Ostrołęka a Bestiosem Białystok. Zgodnie z planem, wysoko wygrała Trójka.

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy Bestiosu, którzy wyszli na prowadzenie 8:4, zaskakując gospodarzy mocnymi rzutami z dystansu, przy jednoczesnej dobrej postawie bramkarza. Jeszcze w 28. minucie było 19:19, ale końcówka pierwszej połowy była udana i Trójka schodziła na przerwę z prowadzeniem 23:19. W drugiej odsłonie Trójka była już zdecydowanie lepsza i zakończyła mecz wygraną 46:33.

Trójka zagrała w składzie (obok nazwiska liczba bramek): Obidziński 2, Kośnik, Kraszewski 5, Świerżewski, Zieliński 3, Ludwiczak 10, Prekiel, Turski 1, Piskowski 5, Gąska 2, Pachucki 6, Skowroński 1, Majkowski, Tobolski 11.