Porażka Olimpu w Siedlcach. Jutro rewanż w Ostrołęce [WIDEO]

Siatkówka 21 stycznia 2017 0 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka mają za sobą pierwsze spotkanie 2. rundy play-off w I lidze mazowieckiej. Podopieczni Lucjana Łomacza przegrali na trudnym terenie z KPS Siedlce 2:3, ale wciąż mają spore szanse na awans do 3. rundy. Trzeba jednak dobrze spisać się w rewanżu, a ten już jutro.

Ostrołęczanie świetnie rozpoczęli spotkanie w Siedlcach i po dwóch setach zasłużenie prowadzili 2:0. Od tego momentu coś się jednak zacięło w dobrze funkcjonujących schematach gry Olimpu. KPS odzyskał wigor i od trzeciego seta był stroną przeważającą. Siedlczanie wygrali 3:2 i są bliżej awansu do 3. rundy, ale czeka ich jeszcze rewanż w Ostrołęce, a tu wszystko może się wydarzyć.

Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w niedzielę 22 stycznia o godz. 12.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego przy ul. Hallera w Ostrołęce. Wstęp oczywiście wolny, zapraszamy.

KPS Siedlce - UKS Olimp Ostrołęka 3:2 (16:25, 20:25, 25:17, 25:13, 15:9)