Porażki w V lidze i A Klasie. Nieudana sobota Narwi Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 13 kwietnia 2024 9 Komentarzy

Narew Ostrołęka nie zaliczy do udanych tego weekendu. Pierwszy zespół niebiesko-czerwonych przegrał na wyjeździe z Okęciem Warszawa 1:2. Druga drużyna uległa na własnym stadionie Mławiance II Mława 0:1.

V liga. Okęcie Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1 (2:0)

Nie tak wyobrażali sobie mecz z niżej notowaną ekipą Okęcia Warszawa piłkarze Narwi Ostrołęka. Najpierw stracili bramkę po stałym fragmencie gry w 22. minucie, a jeszcze przed przerwą defensor niebiesko-czerwonych przegrał pojedynek biegowy, a gracz Okęcia umieścił piłkę w siatce. Po przerwie gospodarze mieli kolejną dobrą sytuację po rzucie wolnym, ale świetną interwencją popisał się Modzelewski. Narew nie znajdowała pomysłu na ekipę ze stolicy i zmieniło się to dopiero w 88. minucie. Wówczas Łukasz Tercjak wykorzystał rzut karny i dał jeszcze impuls do walki o remis. Nie udało się to jednak i to Okęcie cieszyło się z 3 punktów. Co ciekawe, w barwach zwycięzców gra były bramkarz Narwi Amal Shavketov.

Narew Ostrołęka: Modzelewski – Ziemak, Bandorowicz (46. Olszewski), Dobrowolski, Ziemak – Wesley (60. Dąbrowski), Godziebiewski (46. Borowiecki), Świderski – Gałązka, Klec (60. Tercjak), Vilela (70. Krawczyk).

A Klasa. Narew II Ostrołęka - Mławianka II Mława 0:1 (0:1)

Niezwykle ważny mecz ma za sobą druga drużyna Narwi. Podopieczni Łukasza Bałazego zmierzyli się z sąsiadem z tabeli, Mławianką II Mława, także liczącą się w walce o awans do okręgówki. Padła tylko jedna bramka - w pierwszej połowie strzelili ją goście, choć niewiele zabrakło interweniującemu w bramce zawodnikowi z pola, by wybić piłkę z linii i uratować drużynę od straty bramki. Czynił to parę razy Kacper Stepnowski, który tym razem zaliczył występ w drugiej drużynie. Finalnie, tylko jeden gol padł tego dnia przy Witosa i punkty pojechały do Mławy. Zobaczcie galerię zdjęć z tego meczu.

Narew II Ostrołęka (skład wyjściowy): Stepnowski - Babicz, Szmigiel, Białobrzeski, Dębek, Banach, Ciężar, Borkowski, Bąk, Domian, Pierzchała.