Raport z A-Klasy: Porażka Kurpika na własnym stadionie

Piłka nożna 02 maja 2013 Komentarzy

Kurpik Kadzidło przegrał z KS Pniewo 3:4 w zaległym meczu 17. kolejki A-Klasy. Hat-trickiem dla kadzidlańskiej drużyny popisał się Mirosław Lesiński, lecz to nie wystarczyło do uzyskania korzystnego wyniku.

W pierwszej połowie tego spotkania padła tylko jedna bramka. Niestety, był to gol dla gości i to Pniewo schodziło do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga odsłona meczu przyniosła więcej emocji. Niedługo po wznowieniu gry wyrównał Mirosław Lesiński. Dwa następne trafienia należały już do Pniewa i wydawało się, że losy spotkania są już rozstrzygnięte. Wtedy dał o sobie znać grający prezes Lesiński, który do swojego dorobku dołożył dwa gole i tym samym skompletował hat-trick.

Ostatnie słowo należało do gości. Na kilka minut przed końcem meczu Pniewo strzeliło zwycięskiego gola i wygrało mecz 3:4.

Kurpik Kadzidło - KS Pniewo 3:4 (0:1)