Remisowy sparing Kurpika z Orłem

Piłka nożna 20 lutego 2014 Komentarzy

Kurpik Kadzidło zremisował z Orłem Sypniewo 1:1 w sparingu, który rozegrany został na stadionie w Baranowie. Bramkę dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelił Przemysław Dmoch.

Do przerwy prowadzili zawodnicy Orła, którzy skutecznie wykonali rzut karny, podyktowany za faul obrońcy Kurpika we własnym polu karnym. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie - kadzidlańscy piłkarze przeprowadzili nawet znakomitą akcję w ofensywie.

Dośrodkowanie Łukasza Pokory na bramkę zamienił Przemysław Dmoch i było 1:1. Takim wynikiem zakończyło się całe spotkanie. Wśród wyróżniających się graczy drużyny z naszego powiatu, strona internetowa Kurpika wymienia nowo pozyskanego środkowego obrońcę - Adama Krzyżewskiego z Huraganu Lipniki.

Kurpik Kadzidło - Orzeł Sypniewo 1:1 (0:1)