Reprezentanci OKLA pobiegli w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza

Lekkoatletyka 13 marca 2024 0 Komentarzy

To był kolejny start Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni trenerów Michała Zawojka i Marcina Korzenieckiego wzięli udział w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych U-12, U-14, U-16.

W biegu na 1000 metrów U12 dziewcząt 20. miejsce zajęła Vanesa Kozubal, 34. była Maja Borowa, a 35. miejsce zajęła Nadia Grabowska. Wśród chłopców 7. był Bartosz Szymański, 23. miejsce zajął Adam Tański, a 27. lokatę wywalczył Mateusz Osowski.

Kilometr, ale już w kategorii U14. Szesnasta była Zofia Cichowska, na 38. miejscu dobiegła Oliwia Wiśniewska. Na pozycji 79. finiszowała Daria Rapacka, 85. była Blanka Klonowska, tuż za nią Kinga Markowska, a 91. miejsce zajęła Weronika Małkowska. W tej samej kategorii wśród chłopców 30. był Igor Funk. Na 55. miejscu finiszował Artur Grabowski, 57. był Szymon Częścik, a 61. Marcel Leśniewski.

W biegu na 1500 metrów U16 dziewcząt na 9. miejscu finiszowała Marta Tłoczkowska. 20. był Maja Woźniak, 23. Adrianna Kozłowska, tuż za nią Joanna Szymańska, a kolejne miejsce zajęła Luiza Bączek. W czwartej dziesiątce, na miejscach 37-38-39 kolejno: Maja Grabowska, Maja Dańkowska, Alicja Furman.

Na 2500 m U16 rywalizację tuż za podium skończyła Nadia Lubowiedzka, a 9. była Emilia Ludwicka. Wśród chłopców na 2 km U16 miejsce 16. zajął Bartosz Chełstowski, a 29. był Oliwier Leszczyński. Z kolei na 3 kilometry U16 chłopców na miejscu 18. finiszował Szymon Korzeniecki.