Rezerwowi dali trzy punkty Kurpikowi, przerwany mecz w Rzekuniu

Piłka nożna 20 października 2015 Komentarzy

Nieoczekiwany przebieg miało spotkanie 11. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Rzekunianką Rzekuń a Gryfem Kownaty Żędowe. Goście w 70. minucie opuścili plac gry, wcześniej ubliżając sędziemu zawodów. Na konto Rzekunianki trafiły trzy punkty, tak samo jak w przypadku Kurpika Kadzidło.

Z kronikarskiego obowiązku warto dodać, że bramki dla Rzekunianki w pierwszej połowie spotkania strzelili Mateusz Gocłowski (16. minuta) i Adrian Wołejszo (31. minuta). Nie wiadomo jeszcze czy COOZPN utrzyma wynik z boiska czy zweryfikuje go jako walkower dla Rzekunianki, nie ma to większego znaczenia, gdyż i tak piłkarze z powiatu ostrołęckiego zapiszą na swoim koncie trzy "oczka".

Ważne zwycięstwo odniósł także Kurpik Kadzidło. Bohaterami zespołu z Kadzidła stali się rezerwowi Kacper Staniszewski i Tomasz Polewaczyk, w drugiej połowie swoimi trafieniami przechylili oni szalę zwycięstwa na korzyść Kurpika. Wyjazdową porażkę z KS Wąsewo odnotował za to Aldo Bartnik Myszyniec, honorowego gola dla zespołu prowadzonego przez Daniela Dziekońskiego zdobył Mateusz Wróblewski.

Wyniki 11. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

KS Wąsewo - ALDO Bartnik Myszyniec 4-1 (2-1)
Murawski 1, 86, Żukowski 38, Waracki 84 - Wróblewski 15

ALDO Bartnik: M. Warych - Balcerzyk, Kobus, Krajza, D. Kulas, Sz. Kulas (73' Mar. Wróblewski), Łachacz, Lemański, P. Lis (90' Kozłowski), A. Warych, Mat. Wróblewski.

ORZEŁ Sypniewo - KURPIK Kadzidło 1-2 (1-0)
Glinka 30 - Staniszewski 57, Polewaczyk 70

Kurpik: Drężek - Abramczyk, Antoszewski, Bednarczyk, Buczek, Dawid (80' Charucki), B. Kaczyński (46' Staniszewski), M. Kaczyński, S. Kaczyński (55' Lesiński), Mamajek, Wiski (60' Polewaczyk).

RZEKUNIANKA Rzekuń- GRYF Kownaty Żędowe 2-0 (2-0) - mecz przerwany w 70. minucie
Gocłowski 16, Wołejszo 31

Rzekunianka: Woźniak - Babicz, Białczak, Gocłowski, Il, Kaczyński, Lutrzykowski, Olbryś, Przywojski, Wierzbowski, Wołejszo.