Sparingi: Narew Ostrołęka lepsza od Ruchu

Piłka nożna 17 lipca 2021 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka wygrała z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:1 w pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rozgrywek IV ligi.

Narew Ostrołęka - Ruch Wysokie Mazowieckie. Niebiesko-czerwoni górą

Starcie dwóch czwartoligowców (Ruch spadł w ostatnim sezonie z III ligi) zakończyło się wygraną Narwi Ostrołęka. Pierwszą bramkę, w 32. minucie strzelili jednak goście, na listę strzelców wpisał się Kamil Jackiewicz. Sześć minut później było już 1:1 po bramce samobójczej.

Zwycięską bramkę na 2:1 Narew strzeliła w drugiej połowie. W 81. minucie na listę strzelców wpisał się nowy gracz Narwi Maciej Staszczuk.

Narew Ostrołęka - Ruch Wysokie Mazowieckie. Testowany zawodnik

W barwach ostrołęckiej Narwi testowany był dziś nowy zawodnik. To młody obrońca, który ostatnio występował na Podlasiu i ma już za sobą występy na poziomie IV ligi. Jak się dowiedzieliśmy, ostrołęcki klub, który jest w tym okienku transferowym niezwykle aktywny, będzie rozglądał się za kolejnymi wzmocnieniami i możliwe, że wkrótce pojawią się w tym zakresie nowe wieści.

Narew Ostrołęka – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:1)
Bramki: samobójcza 38, Staszczuk 81 – Jackiewicz 32

Narew Ostrołęka: Stepnowski (46. Radczenko) – zawodnik testowany (60. Ochrimenko), Dąbrowski (46. Kaczorek), Dzbeński (75. Banach) – K.Drężek (46. Karwowski), Kraska (55. Szmigiel), Ziemak (75. Szklanko), Gałązka (65. Kubeł) – Jastrzębski (75. Bieńkowski), Olesiński (75. Klec), Nakielski (46. Staszczuk).