Sparingi Narwi: wygrana z Rzekunianką, drugi zespół na remis z Ostrovią

Piłka nożna 27 lutego 2024 0 Komentarzy

Kolejne sparingi ma za sobą ostrołęcka Narew. Pierwszy zespół niebiesko-czerwonych wygrał 4:1 z Rzekunianką, drugi - zremisował 1:1 z Ostrovią.

Narew wkrótce rozpocznie rozgrywki ligowe, ale zanim to, przyszedł czas na szlifowanie formy w starciu z Rzekunianką. Po bramkach Świderskiego i Dobrowolskiego Narew prowadziła 2:0, a później bramkę kontaktową zdobył Kaczyński. Jeszcze przed przerwą na 3:1 strzelił Krawczyk. W drugiej połowie padł tylko jeden gol - Brazylijczyk Bruno ustalił wynik spotkania na 4:1.

• Narew Ostrołęka: Stepnowski – Bajor, Dobrowolski, Bandorowicz, Ziemak – Ciężar, Vilela, Gałązka – Krawczyk, Olesiński, Świderski. Zagrali również: Testowany, Parzych, Domian, Klec, Zaręba i Sokołowski.

Rezerwy Narwi zagrały za to z Ostrovią Ostrów Mazowiecka i ten sprawdzian też mogły zaliczyć do udanych. Niewiele brakowało, by pokonali wyżej notowanego rywala - w 68. minucie Załęski wyprowadził Narew na prowadzenie, ale goście wyrównali dwie minuty przed końcem. Skończyło się 1:1.

• Narew II Ostrołęka: Lenda – Dębek, Babicz, Dąbrowski, Miłoszewski – Białobrzeski, Borkowski, Banach – Paździor, Klec, Borowiecki. Zagrali również: Parzych, Godziebiewski, Szmigiel, Zaręba, Załęski, Bąk, Markowski