Sparingowe potyczki Narwi z Różanem i Bartnikiem

Piłka nożna 25 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka w ostatnim czasie rozegrali kolejne dwa sparingowe mecze z reprezentantami B Klasy ostrołęckiej. Bilans: wygrana z FC Różan i porażka z Bartnikiem Myszyniec.

Mecz z FC Różan rozpoczął się nietypowo, bo od... dwóch rzutów karnych dla gospodarzy. W 2. minucie jedenastkę obronił bramkarz Narwi Szymon Domalewski, a minutę później było już 1:0 dla Różana. Narwianie wyrównali w 20. minucie za sprawą niezawodnego Kamila Jastrzębskiego. Na kolejne gole poczekać trzeba było do drugiej połowy, choć wcześniej Różan miał kolejną szansę na gola z rzutu karnego - w 29. minucie po raz drugi w tym meczu 15-letni Szymon Domalewski obronił strzał z 11 metrów.

Kwadrans po zmianie stron Narew wyszła na prowadzenie po golu Bednarczyka. Rywale zdołali szybko wyrównać, lecz kolejne ciosy zadawali już niebiesko-czerwoni: na listę strzelców drugi raz wpisał się Jastrzębski, poprawkę dołożyli Bolc i Głowacki, a Narew zakończyła mecz z pewnym, trzybramkowym zwycięstwem.

Zupełnie inaczej potoczył się mecz w Myszyńcu, gdzie rywalem Narwi był jeden z kandydatów do awansu - Bartnik. Już po 21. minutach gry gospodarze prowadzili 3:0. Narew odpowiedziała dopiero w 61. minucie za sprawą Adama Mierzejewskiego, a piłkarze Bartnika zdołali jeszcze ustalić wynik meczu na 4:1. Bramki dla Myszyńca zdobywali panowie Murach - Łukasz dwie oraz Tomasz i Kamil po jednej.

FC 2012 Różan - Narew Ostrołęka 2:5 (1:1)
⚽ dla Narwi: Jastrzębski 2, Bednarczyk, Bolc, Głowacki

Narew: Domalewski – Chilicki, Matłach, Parzych, Kamrat, Przyborowski, Bolc, Jóźwiak, Bednarczyk, Gołąb, Jastrzębski. Oraz: Oparka i Głowacki.

Bartnik Myszyniec – Narew Ostrołęka 4:1 (3:0)
⚽ Ł. Murach dwie, T. Murach, K. Murach – A. Mierzejewski

Narew: Kotowski – M. Choroszewski, Dziczek, P. Dąbrowski, G. Choroszewski – Popieniek, Piersa, Chaberek, Duszak, M. Mierzejewski – A. Mierzejewski. Oraz: Domalewski – Gołąb, Pietrzykowski, Bednarczyk, Oparka, Bolc, Parzych.