Sportowy weekend: Dużo sportowych emocji - sprawdź co warto zobaczyć!

Inne 05 kwietnia 2013 0 Komentarzy

W najbliższy weekend nie zabraknie emocji sportowych. Mecz ligowy, mimo niekorzystnej aury, rozegra Korona HiD Ostrołęka. Fani piłki ręcznej będą mogli obejrzeć w akcji szczypiornistów Trójki. Spore emocje czekają również kibiców siatkówki - Energa Pekpol rozpoczyna decydujące boje w pierwszej lidze.

W najbliższy weekend nie zabraknie emocji sportowych. Mecz ligowy, mimo niekorzystnej aury, rozegra Korona HiD Ostrołęka. Fani piłki ręcznej będą mogli obejrzeć w akcji szczypiornistów Trójki. Spore emocje czekają również kibiców siatkówki - Energa Pekpol rozpoczyna decydujące boje w pierwszej lidze.

Emocje rozpoczną się jednak już dziś. O godzinie 20.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia rozpocznie się ostatnia kolejka Nocnej Ligi Futsalu. Triumfatorami tegorocznej edycji będzie ekipa KS CK Team Troszyn, lecz pozostałe miejsca są jeszcze nieobsadzone - będzie trwała o nie wielka walka. Kilkanaście minut po północy wręczenie nagród i wyróżnień.

Jutro swój mecz ligowy rozegra Korona HiD Ostrołęka. Na przekór zimie, podopieczni Tomasza Słowika zmierzą się z Makowianką Maków Mazowiecki, zajmującą 9. miejsce w tabeli ligi okręgowej. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Makowie Mazowieckim, lecz z powodu złego stanu tamtejszego boiska drużyny zagrają w Ostrołęce, na murawie ze sztuczną nawierzchnią stadionu przy ul. Witosa. W rundzie jesiennej w tym samym miejscu Korona pokonała Makowiankę 1:0.

Kolejny raz z powodu aury odwołano mecz Narwi w ramach rozgrywek IV ligi mazowieckiej. Włodarze najstarszego klubu w mieście postanowili jednak zrekompensować kibicom brak meczu ligowego i umówili sparing z mocnym rywalem. Tym samym w sobotę o godzinie 15.00 Narew zagra towarzysko z III-ligowym ŁKS Łomża. W drużynie gości występują dwaj wychowankowie ostrołęckich klubów - Przemysław Olesiński i Daniel Kraska. Emocji na pewno nie zabraknie.

W sobotni wieczór, o godzinie 17.00, mecz w ramach rozgrywek II ligi mężczyzn rozegra Trójka Ostrołęka. Podopieczni Waldemara Salisa zagrają u siebie z liderem, AZS UMCS Lublin. Będzie to trudne spotkanie, lecz gospodarzy na pewno stać na sprawienie wielu kłopotów wyżej notowanemu przeciwnikowi. Spotkanie odbędzie się sali ZSZ nr 5 przy ul. Berlinga.

W sobotę i niedzielę kibiców siatkówki czekają wielkie emocje związane z meczami Energi Pekpolu Ostrołęka. Podopieczni Andrzeja Dudźca we własnej hali rozpoczynają mecze fazy play-off z MKS Banimex Będzin. Rywal trudny i niewygodny, lecz biało-czerwoni podchodzą do meczu z wiarą w zwycięstwo. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów, więc pierwsze dwa spotkania w Ostrołęce mogą mieć decydujące znaczenie. Zarówno sobotni jak i niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali im. Gołasia przy ul. Traugutta. Bilety w cenie 4 zł (ulgowy) i 8 zł (normalny) do nabycia od 16.30 przed każdym meczem w kasie hali.

Również w sobotę po emocjach związanych z meczem Energi Pekpolu dojdą inne emocje siatkarskie. Rewanżowy mecz w walce o awans do III ligi zagrają siatkarze IV-ligowego SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni Edwarda Góreckiego zmierzą się na własnym parkiecie z UKS Wilanów Powsinek. Początek tego meczu o godzinie 20.00 w sali ZSZ nr 1 przy ul. 11 listopada 20.

Zapraszamy do dopingowania ostrołęckich sportowców!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.