SPS Volley bez punktów i bez seta w meczu z Necko [WIDEO]

Siatkówka 17 lutego 2024 5 Komentarzy

Niespodzianki w Ostrołęce nie było - siatkarze SPS Volley Ostrołęka robili co mogli, ale trzy punkty pojechały do Augustowa. Czwarta obecnie ekipa II ligi nie dała szans ostrołęczanom.

Zdjęcie ilustracyjne, eOstroleka.pl

Mecz Volleya z Necko Augustów odbył się w nietypowym miejscu - w hali przy Partyzantów w Ostrołęce, bowiem hala im. A. Gołasia była zajęta na występ kabaretu. Kibicom Volleya w sobotę nie było jednak do śmiechu, bowiem to ekipa Necko przeważała na boisku. Pierwszy set był najbardziej wyrównany i mógł pójść w obie strony, lecz ostatecznie goście wygrali go do 22.

W kolejnych setach - wątpliwości już nie było. SPS przegrał 0:3 i z meczu z Necko zdobyczy punktowej do swojego dorobku nie dopisze.

SPS Volley Ostrołęka - Necko Augustów 0:3 (22:25, 15:25, 20:25)