Stanęli w szranki gracze Narwi i Rzekunianki

Piłka nożna 20 lutego 2017 8 Komentarzy

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka po kolejnym tygodniu treningów mieli szansę sprawdzić formę z rywalem z A Klasy. Rzekunianka Rzekuń dość wysoko postawiła poprzeczkę młodym piłkarzom Narwi i przy Witosa odniosła zwycięstwo.

Dużo bardziej doświadczeni gracze Rzekunianki objęli prowadzenie w 20. minucie, a już trzy minuty później prowadzili 2:0. Po przerwie goście przygaśli, a do głosu doszła Narew i strzeliła kontaktową bramkę za sprawą Adama Mierzejewskiego w 59. minucie. Ostatnie słowo należało jednak do Rzekunianki - bramki padły w 70. i 80. minucie, a końcowy wynik meczu to 4:1 dla podopiecznych Michała Rychlika. Dwa gole dla zwycięzców tego meczu strzelił Bartosz Pędzich, po jednym dołożyli Kamil Gontarz i Konrad Sobotka.

Dla MZKS Narew 1962 był to drugi zimowy sparing, tydzień temu niebiesko-czerwoni pokonali ULKS Ołdaki 3:2. Z kolei Rzekunianka rozegrała już czwarty mecz testowy, odnosząc drugie zwycięstwo. Kolejny sparing Rzekunianki 25 lutego z Orłem Kolno, z kolei Narew tego samego dnia ma zaplanowany mecz z B-Klasowym Wymakraczem Długosiodło.