Święto siatkówki w Ostrołęce! Zagrało ponad 110 zawodniczek

Siatkówka 24 stycznia 2024 0 Komentarzy

Ponad 110 zawodniczek z trzech województw rywalizowało w turnieju siatkówki dwójek i trójek w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Siatkarskich talentów nie brakuje. - 7 godzin rywalizacji, 114 spotkań, ponad 110 zawodniczek z trzech województw - wylicza klub OTPS Nike Ostrołęka, który zorganizował zawody.

W kategorii dwójek wygrała Dębina Nieporęt I, przed Nike Ostrołęka I (Anna Siudek i Amelia Rychlicka) i Szóstką Biała Podlaska I. Na 10. miejscu rywalizację zakończyły zawodniczki Nike III (Pola Pędzich, Lena Zadrożna, Wanda Jastrzębska), czternaste były siatkarki Nike II (Amelia Stojke, Julia Suchecka, Laura Brutkowska), szesnastek - Nike V (Julia Domarecka, Izabela Brzostek), tu za nimi Nike IV (Paulina Szeląg, Zuzanna Chilicka), a na 19. miejscu uplasowały się siatkarki Nike VI (Zofia Białobrzewska, Anna Święcka, Karolina Marczak).

Statuetkę dla najlepszej zawodniczki w zespole Nike Ostrołęka II otrzymała Julia Suchecka, Nike Ostrołęka III – Pola Pędzich i Nike Ostrołęka I – Anna Siudek. MVP całego turnieju została Natalia Włodarczyk – Dębina Nieporęt I.

W kategorii trójek wygrała Dębina Nieporęt I, drugie miejsce dla Victorii Lubowidz I i na trzecim miejscu druga ekipa z Nieporętu. Czwartą lokatę zajęły Natalia Frydryk, Pola Samsel i Natalia Szabłowska - czyli Nike Ostrołęka I. Szóste miejsce przypadło Nike II (Liliana Łuj, Kornelia Białczak, Amelia Mierzejewska), a zawodniczki Nike III (Julia Mierzejewska, Alicja Cieślak, Lena Siemborska) i Nike IV (Laura Dąbrowska, Anna Wójcik, Julia Borawska) zajęły odpowiednio ósme i dziewiąte miejsce.

Statuetkę dla najlepszej zawodniczki w zespole Nike Ostrołęka I otrzymała Natalia Frydryk. Wyróżnienie w zespole Nike Ostrołęka II otrzymała Kornelia Białczak.

Klub po zawodach ma do przekazania ważną informację:

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich zawodniczek! Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla: Łukasza Kulika - Prezydenta Miasta Ostrołęki; Wojciecha Zarzyckiego - Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki; Ubezpieczenia OLTO Michał Górski; wspaniałym rodzicom Naszych zawodniczek