Trójka Ostrołęka ponownie zwycięska! Trzecia wygrana w sezonie

Piłka ręczna 25 lutego 2023 2 Komentarze

Trójka Ostrołęka pokonała Włókniarza Konstantynów Łódzki w meczu 23. kolejki I ligi piłki ręcznej. Kibice głośno fetowali trzecie zwycięstwo ostrołęckich szczypiornistów w tym sezonie.

Trójka już na początku uszczęśliwiła swoich kibiców, wychodząc na prowadzenie 4:1 po udanym rzucie Patryka Obidzińskiego w 7. minucie. Trener Włókniarza, widząc co się dzieje, poprosił o czas, ale po przerwie wciąż Trójka miała inicjatywę (6:2). Drużyna gości doprowadziła do wyrównania 8:8, ale pod koniec pierwszej połowy to miejscowi znów uciekli na dwie bramki (11:9). Do przerwy było 13:11 dla Trójki.

W drugiej połowie Trójka nadal grała nieźle, trzymając przewagę - było już nawet 18:14, po tym, jak znakomitym rzutem popisał się Artur Kraszewski, a po chwili na 19:14 podwyższył fantastycznym rzutem Damian Tobolski. W tym momencie meczu Trójka wydawała się nie do pokonania.

Przewaga ostrołęczan powiększała się i w 44. minucie wynik to już 24:18. W 52. minucie na 28:19 podwyższył Michał Deptuła. Zwycięstwo było już o krok.

Ostatecznie ten mecz zakończył się zwycięstwem Trójki Ostrołęka 34:27.