Trzecia wygrana z rzędu! Ważne trzy punkty Narwi Ostrołęka [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 21 maja 2023 5 Komentarzy

W 29. kolejce IV ligi mazowieckiej bardzo ważną wygraną zanotowała ostrołęcka Narew. Niebiesko-czerwoni wygrali na wyjeździe z Wilgą Garwolin i było to ich trzecie zwycięstwo z rzędu!

Po wygranych z KS CK Troszyn i KS Raszyn przyszedł czas na starcie z Wilgą Garwolin. Był to kolejny mecz z cyklu "o sześć punktów", bowiem Wilga znajduje się w podobnym rejonie tabeli, co Narwianie.

W Garwolinie padły dwie bramki, obie po przerwie. W 53. minucie faulowany był Olesiński, a do piłki podszedł Vilela. Jeden z dwóch Canarinhos w ekipie Narwi wykorzystał szansę i było 1:0. Później Bruno miał szansę jeszcze na jednego gola, ale strzelił w poprzeczkę.

Na około kwadrans przed końcem Narwianie strzelili drugiego gola - jego autorem był Iwan Budniak. Ostatnie trzy mecze niebiesko-czerwonych to dziewięć punktów i... zwiększone szanse na utrzymanie.

27 maja kolejny mecz: w Ostrołęce Narew podejmie Wisłę II Płock.

Wilga Garwolin – Narew Ostrołęka 0:2 (0:0)

Bramki: Vilela 53 (k), Budniak 76

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Gromek, Barciak, Cassio, Gałązka – Białobrzeski, Faracov (41. Trojanowski), Vilela – Jastrzębski (46. Drężek (70. Kubeł)), Olesiński (90. Maciuszko), Budniak (85. Ciężar).

W innym meczu, który interesuje kibiców w naszym regionie KS CK Troszyn zremisował z Marcovią Marki 3:3, choć prowadził już 3:0 po golach Juniora (x2) i Woźnicy.