Typowo świąteczny mecz przy Witosa. Narew i Oskar bez bramek [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 08 kwietnia 2023 2 Komentarze

W Wielką Sobotę w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej Narew Ostrołęka zremisowała z Oskarem Przysucha 0:0, a wynik odzwierciedla boiskowe wydarzenia.

Licznie przybyli kibice Narwi Ostrołęka po raz pierwszy w meczu u siebie mogli zobaczyć nowego obrońcę z fryzurą a'la David Luiz, czyli Iwana Iżowskiego. Defensor spisał się pozytywnie, tworząc z Cassio solidną parę stoperów. To na pewno jeden z pozytywów wielkosobotniego meczu przy Witosa.

Poza tym - obejrzeliśmy typowo świąteczne spotkanie. W pierwszej połowie obie drużyny miały swoje nieliczne szanse na zdobycie bramki. Głową strzelał Cassio, także dobrą akcją popisał się Adam Zięba, a po stronie gości zaskoczenia po stałym fragmencie gry szukał Damian Kołtunowicz. Bramki jednak nie padły.

W drugiej połowie obie drużyny szukały zaskoczenia rywala, ale nie udawało się to. Faracov celnie strzelał z rzutu wolnego, ale jego strzał obronił bramkarz Oskara. Z kolei pod koniec meczu drużyna z Przysuchy była o krok od zdobycia bramki - golkiper Narwi odprowadzał piłkę wzrokiem, ale strzał Jorge Tavaresa minimalnie minął słupek.

Mecz nie porywał, a tempo było rwane niczym wieprzowina w food trucku, który był jedną z niespodzianek dla kibiców. Pozytyw dla obu drużyn to jeden punkt do dorobku. Na kolejne przyjdzie czas po świętach.

Narew Ostrołęka - Oskar Przysucha 0:0

Narew: Shavketov - Gromek, Iżowski, Cassio, Drężek, Trojanowski, Faracov, Vilela, Budniak, Zięba, Olesiński. Zagrali również: Domian, Jastrzębski