UKS Clan na Mistrzostwach LZS. Zobacz, jak im poszło

Lekkoatletyka 06 czerwca 2022 0 Komentarzy

W dniach 4-5.06.2022 roku trójka zawodników UKS Clan Ostrołęka uczestniczyła w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Białymstoku. - Po raz kolejny nasi zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, rekordy klubu, rekord szkoły i zajęli punktowane miejsce liczące się w klasyfikacji województw - relacjonuje klub działający przy II LO.

• Oliwia Prachniak w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami uzyskała wynik 9.09’41 i uplasowała się na 8. miejscu;
  • Szymon Sadłowski w biegu na 400 m przez płotki wynikiem 62.74 s uplasował się na 14. miejscu poprawiając około sekundy po raz kolejny swój rekord życiowy, rekord klubu i rekord II LO im C.K. Norwida w Ostrołęce.
  • Na tym samym dystansie Malwina Mróz wynikiem 77’39 s zajęła 14. miejsce i ustanowiła rekord klubu w swojej kategorii wiekowej.

- Malwina i Szymon wzięli udział również w biegu na 400 m, obydwoje poprawili swoje rekordy życiowe. Malwina uzyskała wynik 71’49sek poprawiając się ponad sekundę, a Szymon osiągnął wynik 57’55 s poprawiając się o 6,5 s - informuje UKS Clan.

Źródło: UKS Clan Ostrołęka