V liga. Bruno potrafi dograć. Narew Ostrołęka pokonała Żbika Nasielsk [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 07 października 2023 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Żbik Nasielsk 4:2 w spotkaniu 9. kolejki V ligi. Narwianie po trudnym meczu zanotowali szóstą wygraną w sezonie. Goście wysoko postawili poprzeczkę, ale do domu wrócili bez punktów.

Początek meczu nie był porywający, a obie drużyny badały, na co mogą sobie pozwolić. I podobnie padła... pierwsza bramka dla Żbika. Nic jej nie zapowiadało, a jednak w 14. minucie Rutkowski otworzył wynik tego spotkania.

Szybko przyszło wyrównanie, bo w 23. minucie po wrzutce Bruno z rzutu rożnego wyrównał strzałem głową Patryk Sokołowski. Brazylijski pomocnik w tym spotkaniu imponował dobrym podaniem, co jeszcze nie raz zaprezentował.

Kolejny raz już w 26. minucie - tym razem po dograniu Bruno z rożnego na prowadzenie Narew wyszła za sprawą Przemysława Olesińskiego.

Choć Narew miała inicjatywę, to jeszcze przed przerwą... wyrównali goście. Tym razem Stańczak trafił na 2:2 strzałem w okienko. Przerwa nastała przy wyniku remisowym, ale zaraz na początku drugiej połowy znów prowadziła Narew. Asysta Bruno (trzecia!) i gol Artura Bajora główką. Tak to się robi!

Żbik miał szansę na wyrównanie, ale nic z tego nie wyszło. W innej sytuacji znakomicie interweniował Sokołowski, powstrzymując zawodnika Żbika przed wyjściem sam na sam. Ostatecznie goście kończyli mecz w dziesiątkę (druga żółta kartka), a Narew... strzeliła jeszcze jedną bramkę. W samej końcówce z rzutu wolnego trafił Damian Gałązka. Całe spotkanie skończyło się wynikiem 4:2 dla Narwi.

Narew Ostrołęka - Żbik Nasielsk 4:2 (2:2)

• 0:1 - Rutkowski
  • 1:1 - Sokołowski
  • 2:1 - Olesiński
  • 2:2 - Stańczak
  • 3:2 - Bajor
  • 4:2 - Gałązka

Narew: Stepnowski - Sokołowski, Kamionowski, Bajor, Olszewski - Ciężar, Białobrzeski, Vilela - Gałązka, Olesiński, Ciecierski. Zagrali również: Khaled, Domian.