V liga. Festiwal goli przy Witosa. Narew Ostrołęka lepsza od PAF Płońsk [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 06 kwietnia 2024 8 Komentarzy

W 19. kolejce V ligi w meczu w Ostrołęce padło aż... 9 goli. Po niezwykle emocjonującym starciu Narew Ostrołęka pokonała PAF Płońsk 5:4. Na brak goli fani obu drużyn, którzy pojawili się przy Witosa, narzekać nie mogli.

Kto się spodziewał, że mecz Narwi z PAF Płońsk przyniesie aż tyle emocji? W sobotnie południe przy Witosa rozpoczęło się spotkanie, w którym kibice wielokrotnie przecierali oczy ze zdumienia. Nie brakowało goli, ale też zaskakujących sytuacji.

Wynik meczu w 15. minucie otworzył Artur Bajor. Bramkarz PAF odbił piłkę przed siebie po rzucie wolnym, później zamieszanie, piłka trafia do Bajora, a ten mocnym strzałem lokuje ją w siatce.

Zobaczcie tego gola na naszym nagraniu:

Choć Narwianie mieli jeszcze kilka szans na zdobycie bramki, to skutecznie interweniował golkiper gości. Przyjezdni okazali się za to skuteczni w ataku, strzelając do przerwy dwa gole. Po 45 minutach to oni prowadzili 2:1.

Między 52. a 61. minutą Narew trafiła jednak aż trzykrotnie. Najpierw Wesley, później Gałązka i Bruno. Przy wyniku 4:2 dla Narwi wydawało się, że będzie grało się spokojniej. Ale do czasu...

W 69. minucie bramkę na 4:3 zdobyli goście. Emocje były też w samej końcówce - najpierw rzut karny wykorzystał rezerwowy Łukasz Tercjak, z kolei w doliczonym czasie gry nie mający nic do stracenia goście strzelili kolejną bramkę kontaktową, przy wydatnym udziale bramkarza gospodarzy. To jednak był już ostatni akcent meczu - Narew wygrała 5:4 i choć z ofensywy może być zadowolona, to nad defensywą jeszcze trzeba sporo popracować.

Narew Ostrołęka - PAF Płońsk 5:4 (1:2)

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Ziemak, Dobrowolski, Bajor (89. Bandorowicz), Gałązka – Ciężar (88. Godziebiewski), Vilela, Świderski – Sokołowski (46. Wesley), Klec (71. Tercjak), Krawczyk (46. Olszewski).