V liga. Wielki Piątek nie dla Narwi. Porażka w stolicy

Piłka nożna 29 marca 2024 10 Komentarzy

Narew Ostrołęka w Wielki Piątek przegrała wyjazdowe starcie z Drukarzem Warszawa w V lidze mazowieckiej. Po bezbramkowej pierwszej połowie, gospodarze w drugiej części meczu strzelili o jedną bramkę więcej.

W pierwszej połowie bramki nie padły. Choć optyczną przewag można było przypisać ostrołęckiej Narwi, to jednak brakowało klarownych sytuacji, które można byłoby zamienić na gole. Kiedy w drugiej połowie te przyszły, bramki strzelali zawodnicy z Warszawy.

Drukarz zadał trzy szybkie ciosy, które pozbawiły Narew szans na punkty w meczu. Narew na trzy gole Drukarza odpowiedziała golem Kleca, który trafił do siatki po dobrej akcji Krawczyka. W doliczonym czasie gry padł jeszcze jeden gol dla Narwi - ponownie autorstwa Damiana Kleca. Później była jeszcze jedna doskonała szansa dla Narwi (poprzeczka), ale wynik pozostał bez zmian: Drukarz wygrał ten mecz 3:2.

Drukarz Warszawa - Narew Ostrołęka 3:2 (0:0)

Narew Ostrołęka: Modzelewski - Ziemak, Dobrowolski, Bandorowicz (75. Borowiecki), Olszewski - Wesley (56. Klec), Ciężar (67. Godziebiewski), Vilela (62. Krawczyk) - Świderski, Sokołowski, Gałązka (79. Dąbrowski).