V liga. Wyjazdowe trzy punkty Narwi Ostrołęka. Bruno bohaterem

Piłka nożna 23 marca 2024 9 Komentarzy

Narew Ostrołęka odniosła wyjazdowe zwycięstwo z Unią Warszawa w meczu V ligi mazowieckiej. Bohaterem spotkania został Bruno Vilela, który przechylił szalę zwycięstwa na korzyść niebiesko-czerwonych.

Po koło pół godzinie gry Narew wyszła na prowadzenie po bramce Patryka Sokołowskiego, w tym starciu kapitana niebiesko-czerwonych. Ale jeszcze przed przerwą ekipa Unii Warszawa wyrównała i wynik 1:1 mieliśmy po pierwszych 45 minutach.

Co istotne, w drugiej połowie to Unia zaczęła z przytupem, trafiając w słupek. Lecz do bramki trafiała tylko Narew, a w zasadzie... tylko Bruno - najpierw z karnego, później po asyście Kleca kilka minut przed końcem meczu. Narew odniosła ważne zwycięstwo - wyjazdowe trzy punkty zawsze smakują wybornie.

Unia Warszawa - Narew Ostrołęka 1:3 (1:1)

• bramki dla Narwi: Bruno x2, Sokołowski

Narew (skł. wyjść.): Modzelewski - Ziemak, Dobrowolski, Bajor, Olszewski, Wesley, Ciężar, Vilela, Świderski, Sokołowski, Gałązka. Zagrali również: Klec, Krawczyk, Godziebiewski.