Sukces Volleya Ostrołęka! Nasi siatkarze powalczą w finale o awans do II ligi

Siatkówka 16 kwietnia 2023 7 Komentarzy

Wielki sukces siatkarzy SPS Volley Ostrołęka stał się faktem. Podopieczni Arkadiusza Piasty awansowali do turnieju finałowego o awans do II ligi. Zostało już tylko kilka kroków do tego, by siatkarska II liga po latach przerwy wróciła do Ostrołęki.

Ostrołęczanie po wygranej z KPS Gietrzwałd 3:0 i porażce z Volley Team Żychlin 2:3 przystępowali do decydującego meczu. Wygrana pozwoliłaby świętować sukces, więc nastroje musiały być bojowe. Volley okazał się lepszy od rywali - jedynie w drugiej partii gra toczyła się na przewagi, a w pozostałych setach ostrołęczanie byli wyraźnie lepsi i zasłużenie cieszyli się z awansu do finału!

Turniee finałowe odbędą się w dniach 28-30 kwietnia. Będą to 4 grupy finałowe po 4 zespoły. Z każdej grupy 2 najlepsze zespoły wywalczą awans do II ligi.

Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:3 SPS Volley Ostrołęka (21:25, 25:27, 19:25)