Wróciła B Klasa. Czołówka nie zawiodła [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 11 kwietnia 2022 1 Komentarz

B Klasa ostrołęcka wróciła po zimowej przerwie i od razu uraczyła kibiców 17 bramkami w czterech spotkaniach. Dwa z nich były derbami powiatu ostrołęckiego.

Świt Baranowo zmierzył się w pierwszym wiosennym meczu z Orzem Goworowo i w tym spotkaniu padła tylko jedna bramka. Zdobył ją grający trener Świtu Damian Dąbrowski, trafiając z rzutu karnego. Trzy punkty zostały w Baranowie.

W Lelisie łatwej przeprawy nie miał lider GKS Łyse. Miejscowy GLKS do przerwy prowadził 1:0 po golu Tomasza Jóźwiaka, ale w drugiej części gry na listę stzelców wpisali się Piotr i Paweł Magdaleńscy oraz dwukrotnie Marek Kaliszewski i GKS zwyciężył 4:1.

Pogoń za prowadzącą dwójką - GKS i Świtem - kontynuuje Narew II Ostrołęka, która rozbiła WKS Mystkówiec Stary 7:1. Tabela podzieliła się w zasadzie na dwie części i staje się jasne, że o awans do A Klasy walczyć będą GKS Łyse, Świt Baranowo, Narew II Ostrołęka i GKS Andrzejewo.