Z 0:2 do 3:2, czyli sparingowy come-back Narwi

Piłka nożna 23 marca 2017 3 Komentarze

Piłkarze Narwi Ostrołęka w ubiegły weekend rozegrali kolejny sparing. Tym razem ich rywalem był B Klasowy Kurpik II Kadzidło. Podopieczni Rafała Koska pokazali potencjał i wygrali ten mecz 3:2.

Mecz można nazwać równie dobrze "dwie twarze Narwi", bowiem niebiesko-czerwoni do przerwy przegrywali z rywalem z Kadzidła 0:2. Na drugą połowę piłkarze z Ostrołęki wyszli odmienieni, co dało efekt w postaci gola kontaktowego Jakuba Chaberka. Narew powtórzyła dobrą akcję i wyrównała na 2:2 za sprawą Daniela Dziczka. Ale to nie koniec, bowiem celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się także doświadczony Tomasz Jóźwiak. Wynik końcowy - 3:2 dla Narwi.

W poprzednich Narew pokonała ULKS Ołdaki 3:2, następnie uległa Rzekuniance Rzekuń 1:4 i Wymakraczowi Długosiodło 3:4, zremisowała ze Świtem Baranowo 2:2, a także uległa Victorii Jedwabne 2:4. Jak widać, Narwianie tracą jeszcze sporo bramek, dlatego dopracowania wymaga gra w defensywie, ale z drugiej strony cieszy skuteczność, bowiem piłkarze prowadzeni przez trenera Koska trafiali do siatki rywala w każdym sparingu.

Kolejny sparing Narwi zaplanowano na najbliższą niedzielę - rywalem będzie GUKS Krasnosielc.

Narew Ostrołęka - Kurpik II Kadzidło 3:2 (0:2)