Zabrakło szczęścia. Orz Goworowo był bliski remisu w szalonym meczu

Piłka nożna 01 października 2023 0 Komentarzy

Siódmy mecz i druga porażka w sezonie - Orzowi Goworowo w spotkaniu z Mazowszem Jednorożec ewidentnie zabrakło szczęścia.

Orz bardzo dobrze rozpoczął wyjazdowy mecz w Jednorożcu. Już w siódmej minucie Dominik Sujkowski wyprowadził ekipę z Goworowa na prowadzenie. Ale B Klasa rządzi się swoimi prawami - lepiej nie mrugać, bo gole padają często. W 16. minucie to już Mazowsze prowadziło 2:1.

Po jakimś czasie ponownie Orz prowadził 3:2 - tym razem po golach Sujkowskiego i Jakuba Zięby. Mimo to, jeszcze przed przerwą ekipa gospodarzy wyrównała na 3:3. To był naprawdę szalony mecz, ale większość "fajerwerków" obie drużyny wystrzelały w pierwszej połowie.

W drugiej części gry padła tylko jedna bramka: w 88. minucie gospodarze strzelili zwycięskiego gola i świętowali zdobycie trzech punktów. Orz był blisko, ale tym razem zabrakło szczęścia.

Mazowsze Jednorożec - Orz Goworowo 4:3 (3:3)

• 7' - 0:1 Sujkowski
  • 12' - 1:1 Jabłoński
  • 16' - 2:1 Jabłoński
  • 27' - 2:2 Sujkowski
  • 37' - 2:3 Zięba
  • 40' - 3:3 Pietrzak
  • 88' - 4:3 Pietrzak