„Gladiatorzy” z medalem turnieju MMA

Sporty walki 20 lutego 2012 Komentarzy

Maciej Babiński z ostrołęckiego klubu „Gladiator” zdobył 19 lutego srebrny medal na turnieju MMA w Mińsku Mazowieckim.

Ostrołęcka ekipa tym razem reprezentowana była przez trzech debiutantów w formule MMA: Macieja Babińskiego, Mateusza Wróblewskiego i Mateusza Banaszka. Zawody rozgrywane były w trzech dywizjach – zaawansowani, początkujący i walki pierwszego kroku. Podopieczni Wojciecha Dudkowskiego tym razem wywalczyli jeden medal. W kategorii – 91 kg na drugim miejscu uplasował się od niedawna ćwiczący w „Gladiatorze” Maciej Babiński. Mateusz Wróblewski startujący w kategorii początkujących zawodników odpadł z turnieju w walkach eliminacyjnych, a Mateusza Banaszek przegrał swoją pierwszą walkę MMA.

W zawodach startowało prawie 100 zawodników z 14 klubów z całej Polski. Następny start „Gladiatorów” 7 marca w Szczytnie.