A Klasa: Kaczyńscy strzelają, Kurpik wygrywa

Piłka nożna 16 października 2017 4 Komentarze

Kurpik Kadzidło wygrał z Orłem Sypniewo 2:0 w wyjazdowym meczu 9. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Łukasza Pokory sprawili miłą niespodziankę, pokonując jeden z czołowych zespołów ligi.

Faworytem tego spotkania był Orzeł, bo nie dość że grał u siebie, to jeszcze przystępował do tego spotkania z wysokiej pozycji w tabeli, znajdując się na podium. Piłka nożna w wydaniu regionalnym charakteryzuje się jednak hasłem: wszystko się może zdarzyć. Tym razem hasło to okazało się pasujące do zespołu z powiatu ostrołęckiego.

Kurpik Kadzidło już w pierwszej połowie strzelił dwie bramki za sprawą Sebastiana i Piotra Kaczyńskich. Okazało się, że obaj piłkarze dołożyli cegiełkę do świetnej passy Orła Sypniewo na własnym stadionie - ostatni raz pokonani zostali na nim 517 dni temu, seria zakończyła się na meczu z Kurpikiem.

Za tydzień Kurpik zagra u siebie z Borutą Kuczbork.