zdjecie 2298
zdjecie 2298

Weekendowe zwycięstwa Kurpika Kadzidło

Piłka nożna 11 października 2017 0 Komentarzy

Piłkarze Kurpika Kadzidło walkowerem wygrali spotkanie A Klasy z Żakiem Szreńsk. Drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu na mecz. Na boisku wygrały za to panie reprezentujące kadzidlański klub - odniosły one swoje pierwsze zwycięstwo w IV lidze mazowieckiej.

Dla dziewcząt z Kurpika Kadzidło obecny sezon jest wyjątkowy, bowiem debiutancki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Na początek podopieczne Mirosława Lesińskiego zanotowały trzy porażki (1:13 z Pragą Warszawa, 2:4 z ŁKS Łochów i 0:7 ze Sportową Czwórką II Radom), ale teraz jest już zdecydowanie lepiej: najpierw kadzidlanki urwały punkt LKS Ostrówek, remisując w wyjazdowym meczu 2:2, a w ostatnią sobotę odniosły pierwsze ligowe zwycięstwo, pokonując na własnym stadionie KS II Raszyn 5:1 po hat-tricku Anny Nalewajk oraz trafieniach Julii Puławskiej i Eweliny Staśkiewicz. Tym samym Kurpik awansował na ósme miejsce w tabeli - Zobacz wyniki i tabelę.

W A Klasie panów Kurpik zapisze na swoim koncie trzy punkty - mecz z Żakiem Szreńsk nie odbył się.  Żak Szreńsk oznajmił, że nie pojawi się na meczu z powodu nie zebrania pełnego składu. Tym samym zespół z powiatu ostrołęckiego wygrywa 3:0 i w tabeli przesunie się w górę, mając na koncie dziesięć punktów. Zobacz wyniki i tabelę.

fot. UKS Kurpik dziewczny - IV liga mazowieckaChcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.